SY100S834ZH TR
- Part Number:
- SY100S834ZH TR
- Manufacturer:
- Microchip Technology
- Description:
- IC CLOCK GENERATOR 16SOIC
- Number of stock:
- 5717 pcs
- Lead Free Status / RoHS Status:
- ROHS3 Compliant
- Data sheet:
- SY100S834ZH TR.pdf
Introduction
We can supply SY100S834ZH TR, use the request quote form to request SY100S834ZH TR pirce and lead time.XXX.com a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SY100S834ZH TR.The price and lead time for SY100S834ZH TR depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# SY100S834ZH TR.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
Specifications
| Voltage - Supply: | 4.2V ~ 5.5V |
|---|---|
| Type: | Clock Generator |
| Supplier Device Package: | 16-SOIC |
| Series: | Precision Edge® |
| Ratio - Input:Output: | 1:3 |
| Package / Case: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| PLL: | No |
| Output: | Clock |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Input: | ECL, PECL |
| Frequency - Max: | - |
| Divider/Multiplier: | Yes/No |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Base Product Number: | SY100S834 |
| Email: | sales@hkexcellent.com |
Latest News
- NASA selects BAE for ACX in GeoXO constellation
- Sponsored content: Extended assortment of Mean Well products
- Radiation-tolerant 50W dc-dc converters for space
- Distance sensors work up to 538°C and 5,000psi.
- 1kW harsh environment PSU sealed to IP65
- Microchip ups security in its IoT MCUs
- Sony enables Camera Remote Command through ISO-PTP
- Silicon Labs crafts wireless MCUs for harvested power
- Remote head torque sensors are accurate to ±0.1%
- Atom x7000RE on VME
- Embedded World: Atom x7000RE edge AI servers
- Embedded World: Atom x7000RE SMARC processor modules for industry
